Zyskaj zdrowe i piękne
włosy, skórę i paznokcie
jakbyś miała znów 20 lat!
358PLN
179PLN

Walczysz z kruchymi włosami, szorstką, matową skórą i łamliwymi paznokciami? Najpewniej masz za mało kolagenu w organizmie! Istnieje prosty i efektywny sposób na podniesienie jego poziomu w ciągu 30 dni.

Kolagen jest białkiem produkowanym przez nasz organizm, który pełni funkcję łącznika między komórkami. Prawidłowa jego ilość wpływa na utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia między tkankami. Jest głównym budulcem skóry, włosów, paznokci zapewniając im jędrność i elastyczność. Zadbaj o swój wygląd i lepsze samopoczucie. Zwłaszcza, że naturalna produkcja kolagenu spada po 20 roku życia.

Skóra

Odpowiednio nawilżona skóra od wewnątrz osiąga prawdziwie głębokie nawilżenie we wszystkich jej warstwach, dzięki czemu skóra będzie elastyczna i gładka. Również skóra na twarzy będzie bardziej sprężysta i mniej narażona na powstanie głębokich zmarszczek.

Włosy

Aminokwasy zawarte w kolagenie silnie odżywiają cebulki włosów. Dzięki czemu włos ma solidną podstawę. Kolagen wpływa także na ich odbudowę po zabiegach chemicznych, zyskując zdrowy gruby, sprężysty i mocno umocowany włos. Po 40-tce włosy się przerzedzają, co może doprowadzić do wyłysienia. Kolagen może zahamować wypadanie włosów i przyspieszyć wzrost nowych.

Paznokcie

Kolagen jest także budulcem paznokci, wpływa więc znacząco na twardość płytki paznokcia i jej nawilżenie. Przyjmowanie kolagenu może zapobiec wielu problemom, takim jak zaburzenia wzrostu płytki paznokcia, onycholiza, rozdwajanie się, pęknięcia. Dzięki odpowiedniej suplementacji kolagenem można w łatwy sposób zminimalizować te problemy.

Vitalite - Twój sposób na
piękny kobiecy wygląd!

Grube i lśniące włosy, piękna cera i mocne, długie paznokcie to niezaprzeczalnie atrybut kobiecości. Jeśli chciałabyś polepszyć swój wygląd to doskonale, gdyż stworzona przez nas odżywka na bazie kolagenu pomoże przywrócić Twojemu organizmowi konieczne do zdrowego wyglądu aminokwasy.

ZAMÓW

Popraw swój wygląd naturalnym sposobem!

Czas biegnie do przodu, niestety wraz z nim każdego roku umiejętność naszego organizmu do produkcji kolagenu maleje o około 1% rocznie od 30 roku życia. Przyczyny takie jak zanieczyszczenia, spaliny, dym tytoniowy dodatkowo powodują szybszą degradację naszych komórek, co w następstwie przekłada się na nasz wygląd i samopoczucie. Wystarczy stosowanie jednej tabletki dziennie.

Hydrolizat
kolagenu

Wykazuje działanie silnie nawilżające skórę od wewnątrz. Powoduję reakcję wiązania molekuł wody, co wpływa na wygładzenie skóry zewnętrznej, dzięki czemu cera staje się gładka. Nabiera blasku i promienności.

Ekstrakt z kurkumy

Od wieków ceniony na Dalekim Wschodzie. Dzięki wysokiej zawartości polifenoli z łatwością pokonuję barierę i trafia bezpośrednio do żywych komórek w skórze. Chroni komórki naskórka przed utlenianiem i hamuje aktywność wolnych rodników. Działa 5x silniej od witaminy C!

Kwas hialuronowy

Zapobiega utracie wody ze skóry, powodując permanentne jej nawilżenie. Doskonale spłyca zmarszczki i daje szybki efekt wygładzenia linii i bruzd na czole, pod oczami i w okolicy ust. Drogocenny składnik idealny do efektywnej walki z upływającym czasem.

Cynk

Jest minerałem, który odbudowuje podskórną warstwę kolagenową. Poprawia jędrność i kondycję cery w krótkim czasie. Skóra dojrzała po 40-tce najbardziej potrzebuje właśnie cynku. Doskonale pomaga także przy załagadzaniu podrażnień.

Zyskaj piękny wygląd bez wysiłku!

Piękny wygląd jest bardzo istotną kwestią dla nas wszystkich. Prawdziwe piękno to zdrowy, sprawny organizm. Bardzo ważny jest zdrowy balans w życiu między pracą, domem a właśnie zdrowiem. Możesz robić wszystko aby odżywiać się zdrowo i możesz mieć czas na sport. Jednak w obecnych czasach konieczne jest suplementowanie substancji odżywczych, gdyż te z pokarmów mogą okazać się niewystarczające. Nasz kolagen cechuje się rzadszymi wiązaniami chemicznymi między włóknami. Czego skutkiem jest wyższa rozpuszczalność i lepsze wchłanianie.

Piękne włosy

Dzięki najwyższej jakości kolagenu, który się doskonale wchłania sprawiając, że włosy są wzmocnione od środka, od samych cebulek. Stają się wytrzymałe na działanie czynników mechanicznych i środowiskowych. Kolagen tworzy mocne wewnętrzne struktury co może działać wspomagająco przy łysieniu i wypadaniu włosów.

Produkt bezglutenowy

Potrzebujesz najwyższej jakości białka i składników odżywczych, aby zasilić swój organizm. Vitalite nie zawiera glutenu, abyś utrzymał zdrowie układu pokarmowego w dobrym stanie!

Doskonała skóra

Kolagen jest zbawienny dla skóry. Zapewnia elastyczność i sprężystość, którą z wiekiem tracimy. Istotne jest więc suplementowanie tej drogocennej substancji, aby jak najdłużej zachować młody wygląd. Kolagen pomoże Ci zadbać o ładną cerę i opóźni powstawanie zmarszczek mimicznych!

Mocne paznokcie

Jako podstawowy element budulcowy znacząco wpływa na jakość paznokci pomagając im zachować odpowiednią twardość co pozytywnie wpływa na wygląd i poczucie estetyczne.

Sposób użycia StavirenPlus

Krok pierwszy

Weź 1 kapsułkę
StavirenPlus

Krok drugi

Popij kapsułkę wodą lub
mlekiem. Unikaj napojów
cytrusowych!

Krok trzeci

Poczuj gwarantowaną
różnicę w stawach!

ZAMÓW
0
GODZIN
4
MINUT
99
SEKUND
358PLN
179PLN

Doskonała prezencja
bez wysiłku

Wprowadź do swojej codziennej rutyny przyjmowanie jednej tabletki dziennie i oczekuj na spektakularne efekty.

Nie potrzebujesz ingerencji zabiegów medycyny estetycznej. Wystarczy systematyczność aby móc cieszyć się doskonałym wyglądem, nawet po 40-stce.

Odzyskaj młody wygląd! Niezależnie ile masz obecnie lat, w każdym wieku warto zacząć suplementować dobroczynny kolagen.

Dla kobiet i mężczyzn!

Vitalite to dobroczynny produkt, z którego mogą korzystać ludzie w każdym wieku.
Czas na odzyskanie zdrowia!

ZAMÓW

Co mówią nasi klienci?

Nasi klienci stosując nasz kolagen wykazywali znaczącą poprawę stanu skóry, spłycenia zmarszczek, jak też wypełnienia bruzd twarzowych. Stan włosów poprawił się nawet przy mocnym przerzedzeniu końcówek spowodowanym nadmiernym używaniem gorącej temperatury. Stan paznokci także znacznie się poprawia.

“Zamówiłam kolagen po poradzeniu mi go przez kosmetyczkę. Jestem już po 50-tce i chciałam trochę zadbać o swoją cerę, gdyż miałam mocne bruzdy, szczególnie przy oczach. Stosowanie Dermo-Prou pomogło mi odmłodzić twarz o ładne kilka lat. ”

Barbara Sarmat, 55 lat, Pyrzowice
Zweryfikowany klient

“Moje włosy potrzebowały pomocy. Spaliłam ich końce zbyt często je prostując i pozostało mi je już tylko ściąć. Długo szukałam ratunku, żeby je jeszcze odratować, próbowałam różnych olejków, jednak bez efektów. Najważniejsze było zrozumienie problemu i ratowanie ich od środka. Po jakimś czasie włosy zaczęły mi szybko rosnąć i widocznie zagęściły się. Są grube i mocne od samej nasady.”

Monika Bogdziek, 27 lat, Toruń
Zweryfikowany klient

“Dużo pracuję rękoma, w domu jak i w pracy i moje dłonie, a szczególnie paznokcie były kruche, łamliwe i krótkie. Po 2 tygodniach od używania zauważyłam sporą różnicę. Moje paznokcie wzmocniły się i teraz mogę śmiało powiedzieć ze to naprawdę działa. Kolagen ten będę brać już chyba zawsze.”

Krystyna Paź, 52 lata, Gliwice
Zweryfikowany klient

Przetestowny medycznie

Vitalite to w 100 % naturalny i bezpieczny suplement wspomagający piękny, zdrowy wygląd. Składniki produktu są zgodne z surowymi normami i procesami produkcyjnymi. Wykonany jest z całkowicie naturalnych składników bez sztucznych związków syntetycznych.”

Dr Anna Kosowicz
358PLN
179PLN